Klub Hybrydy

Zespół Buldog - koncert w Hybrydach

16.12.2011, Hybrydy, godz. 18:00.

Bilety: Przedsprzedaż: 25 zł, w dniu koncertu: 28 zł, z kartą ISIC: 21 zł

 

Biografia zespołu Buldog

W 2004 roku zespół stworzyły osoby bezpośrednio związane z Kultem, do lipca 2009 roku wokalistą był Kazik Staszewski, basistą menedżer Kultu Piotr Wieteska, Syn Stanisława - dawny klawiszowiec Kultu, gitarzystą Wojciech Jabłoński z Kultu, a za perkusją zasiadł muzyk, który pracował w "Kult - Ochronie" Adam Swędera (niegdyś perkusista Róż Europy). A także sekcja dęta Kultu - Zdunek, Glazik i Ważny". W 2006 roku dołączył do zespołu DJ George, a w 2008 Ala Gadomska na waltorni.
W lipcu 2009 Kazika Staszewskiego zastąpił Tomek Kłaptocz (wieloletni wokalista zespołu Akurat).

W 2006 roku zespół wydał pierwszą płytę zatytułowaną po prostu "Płyta" która rozeszła się w ilości ponad 10 tys. sztuk. Pod koniec kwietnia 2010 roku ukazała się druga płyta zatytułowana "Chrystus Miasta".

W 2011 odeszła z zespołu Ala Gadomska.

W dniach 17 - 31 lipca 2011 w studiu DR w Wiśle zespół zarejestrował materiał na swoją 3 płytę która ukaże się jesienią 2011.

Buldog - galeria:

Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa

Hybrydy:

qr code

Wyświetl większą mapę
New Media Creation Group 99rent Żywiec Palladium
Klub Hybrydy Klub Proxima students.pl ISIC Warszawa Informator